loopnewz

News 24/7

Актуализация за наранявания на Ник Боса: Край на 49ers Defender срещу Concussion Cowboys

49-те играчи ще пропуснат най-добрия защитник за остатъка от играта с уайлд карти срещу Каубоите.

Ник Боса беше дисквалифициран от второто полувреме на играта в Арлингтън, Тексас, след като удари дефанзивен DJ Джоунс през втората четвърт. От екипа казаха, че той е получил сътресение. Джоунс се изправи бавно след удара.

Повече ▼: 49ers срещу

Боса и дефанзивен край Джордан Уилис се опитваха да стигнат до куотърбека на Далас Дък Прескот за уволнение, но нито един от тях не успя да мине, преди да изчисти топката. След това Уилис също напусна играта поради контузия на глезена, но по-късно се върна.

По време на контузията на Боза той имаше три захвата и половина сака и удари куотърбек. 49ers влязоха в края на първото полувреме, водейки с 16-7.

Повече ▼: Трой Екман от Fox изглеждаше така, сякаш искаше да се обади на Cowboys-49ers на Buccaneers-Eagles

Защитата на Сан Франциско влезе в играта и вече загуби трима ключови играчи: полузащитникът Марсел Харис, Саламех Таланоа Хуванга и полузащитникът Морис Хърст.

Боса е сред най-опасните нападатели в лигата и е безценен в защитата на Сан Франциско. Той завърши редовния сезон 2021 с най-много уволнения (15,5) и беше изравнен с NFL с 21 борби за загуба. Фокусирайте се върху професионалния футбол Боза се нарежда като седмия най-добър защитник в НФЛ.

Повече ▼: Къде ще играе Джими Гарополо през 2022 г.?

Arden Key е следващият защитен играч диаграма на дълбочината на екипа Боса дъно. Кий е класиран като 13-ия най-добър защитник в лигата от PFF. Този сезон той има 6,5 чувала със 17 попадения от куотърбек.

Уилис е посочен като резервен ляв дефанзивен бек, зад Самсон Ибокам.