May 20, 2022

loopnewz

News 24/7

Актуализация на травмата на Тристан Уърфс: Брус Ариънс казва, че Пиратите ще работят върху този глезен непрекъснато

Buccaneers спечелиха плейофния си мач с уайлд кард с 31-15 срещу Eagles, но загубиха един от най-добрите си офанзивни играчи по време на мача.

Офанзивна намеса Тристан Кикс попадна в първото натискане на отбора поради контузия на глезена. Той накуцва от терена и трябваше да му помогнат да влезе в съблекалнята. Той се върна в играта, но в крайна сметка беше заменен от Джош Уелс и не игра през второто полувреме.

Айер: Пет ключа за повторение на Bucs като шампиони на Super Bowl

Треньорът на пирати Брус Арианс даде актуализация за Wirfs По време на пресконференция след мача.

„Той си изкълчи глезена“, каза Арианс, преди да каже колко дълго Уърфс може да бъде настрана, „Ще видим“.

Хакерската атака се представи достатъчно добре без Wirfs в състава. В крайна сметка те удариха 349 ярда и загубиха 31 точки с по-голямата част от действието.

БУКС-ОРЛИ: Тампа Бей достига пета поредна победа в плейофите

“Орлите” обаче успяха да окажат голям натиск върху Том Брейди и го уволниха четири пъти. Това беше ограничение за повечето пиратски чували, разрешени през този сезон, отговаряйки на атаката на Брейди при загуба с 9-0 срещу Светците през седмица 15.

Bucs разрешиха само 22 чувала преди мача в неделя, което е добре за най-малкото в NFL. Въпреки това отборът допусна повече от три чувала в четири мача от редовния сезон и постави рекорд 1-3 в тези състезания. Единствената им победа дойде с две точки над Патриотите, които бяха на косъм да отбележат гол с по-малко от минута до края.

Актуализация за наранявания: Леонард Фортнайт

Блокиращият натиск има огромно влияние върху способността на Bucs да печелят. Wirfs позволяват само 2 чанти на редовен сезон по време на Игра на всички 764 От паса блокиращи удари в Тампа Бей, така че очевидно е голяма част от поддържането на Брейди чист.

Ето защо Arians се надяват Wirfs да играят в груповата фаза на плейофите.

„Надяваме се да запазим нашата офанзивна линия същата, защото мисля, че те са най-добрите във футбола, особено Тристан“, каза Арианс. “Те ще работят върху този глезен непрекъснато.”