August 20, 2022

loopnewz

News 24/7

Как се справят австралийците в Бирмингам: Ден 8


Как се представиха австралийците в ден осми от Игрите на Британската общност в Бирмингам.

плажен волейбол

Четвъртфинали – мъже – Австралия победи Шри Ланка с 2-1

Жени – Австралия победи Шотландия с 2-0

Атлетика

сутрешна сесия

Квалификационни кръгове, дълъг скок жени – Брук Бушкул – финалист, Саманта Дел – нефиналист

Жени 100 м с препятствия – кръг 1 – Мишел Дженицки и Селесте Мочи – и двете се класираха за финала

Жени, 1500 м, кръг 1 – Аби Колдуел, Линден Хол, Джесика Хъл – всички финалисти

вечерна сесия

Декатлон – Даниел Голубович – сребро, Седрик Доплер – бронз, Алек Даймънд – пети

1500 м T53/T54 мъже, финал – Самуел Картър – бронзов медал, Джейк Лапин – 4-то място

Финал на 3000 м с препятствия – Ейми Кашин V, Брил Ербахер – VIII

Полуфинал на 400 м мъже – Стивън Соломон – Класиране за финала

Полуфинал на 200 м жени – Ела Конъли – класира се за финал, Джасинта Бехер – не се класира за финал

Гмуркане

Жени, 1 м преди скок – Британи О’Брайън, Естер Чен, Джорджия Шийхан се класира за финала.

Синхронизиран скок 3 м, финал – Сам Фрикър, Чисин Лий (Австралия), бронз

Финал на 1 м скок жени – сребро Британи О’Брайън, Естер Чен 6-та, Джорджия Шийхан 5-та.

10 м синхронна платформа, финал – Домоник Бидгуд, Касиел Русо (Австралия), бронз

Художествена гимнастика

Индивидуален общ финал – Александра Кируй Богатирева – бронз, Лидия Яковлева – седмо място

тиква

Съпругът ми, мъже, осминафинал

Камерън Бейли / Рис Даулинг (Австралия) победиха Равиндо Лаксери / Шамил Уакил (SRI) с 2-0.

Зак Александър / Райън Коскели (Австралия) победиха Джулиан Морисън / Кристофър Пени (Джем) с 2-0

Съпругът ми е дама. Четвърт финали

Рейчъл Гринам / Дона Льо Пен (Австралия) загубиха от Рейчъл Арнолд / Айфа Азман (Мас) 2-1

Смесени двойки, четвъртфинали

Рейчъл Гринам / Зак Александър (Австралия) загубиха от Дипика Паликал Картик / Сурав Госал (Индия) с 2-0.

Donna Le Pen / Cameron Bailey (Австралия) победиха Lisa Aitken / Greg Le Pen (SCO) с 2-1.

Свободна борба

Жени 57 кг – Ирен Симонидес (Австралия) загуби от Аншу Малик (Индия) с 10-0,

Мъже, 65 кг – Мустафа Резафар (Австралия) загуби от Джордж Рам (Англия) с 3-0

Мъже, 86 кг – Джейдън Лорънс (Австралия) победи Винг Чао (SGP) с 10-0

купа за дърво

Двойки жени, четвъртфинали – Австралия победи остров Норфолк с 19-12, полуфинали Австралия победи Малайзия с 13-10

Индивидуално мъже, четвъртфинали – Арън Уилсън (Австралия) срещу Джейми Уокър (Англия) 21-16

Смесени двойки, мач за бронзов медал – Англия победи Австралия с 14-11

Бадминтон

Единично мъже, осминафинал

Ying Jiang Lin (Австралия) загуби от Lakxia Sen (Индия) с 2-0

Неженени жени. осминафинал

Wendy Chen Hsuan Yoo (Австралия) победи Tahliya Richardson (Jam) с 2-0

Съпругът ми е от осминафиналите

Нейтън Танг/Джейкъб Шуйлър (Австралия) победиха Матю Абела/Самюел Касар (MLT) с 2-0

Тран Хоанг Фам / Джак Ю (Австралия), Джоел Ангъс / Самуел Рикетс (Япония) 2-0.

Съпругът ми е дамите на осминафиналите

Caitlin Ea / Angela Yu (Австралия) загубиха от Yujia Jin / Jia Ying Crystal Wong (SGP) 2-0

Wendy Chen Hsuan-Yu / Jeronia Somerville (Австралия) и Ft Elena Johnson / Chloe Le Tessier (GJY)

Смесени двойки, осминафинал

Jack Yu / Kaitlin Ea (Австралия) загубиха от Bing Soon Chan от Yi Si Chih (Mas) с 2-0.

Tran Hoang Pham / Angela Yu (Австралия) загубиха от Oliver Lydon-Davis / Annona Pak (Нова Зеландия) с 2-0.

Ying Xianglin / Grona Somerville (Австралия) загубиха от Qian Ming Tan / Bai Jing Lai (Mass) с 2-0.

тенис на маса

Индивидуално жени, осминафинал

Jian Fang Lai (Австралия) победи от Offiong Edem (NGR) 4-1

Янгце Лиу (Австралия) победи Тин-Тен Хо (Англия) с 4-0

Минхюнг Лий (Австралия) загуби от Маника Батра (Индия) с 4-0

Индивидуално жени, четвъртфинали

Jianfang Lai (Австралия) загуби от Tianwei Feng (SGP) 4-0

Yangzi Liu (Австралия) победи Anna Hersey (WAL) с 4-1

Индивидуално мъже, осминафинал

Dillon Chambers (AUS) загуби от Zhe Yu Clarence Chew (SGP) 4-3

Фин Ло (Австралия) победи Шарат Камал Ашанта (Индия) с 4-0

Никълъс Лум (Австралия) победи Гавин Чонг (Мас) с 4-0

Осминафиналите на сингъл мъже

Никълъс Лом (Австралия) загуби от Сатян Джанаскаран (Индия) с 4-2

Съпругът ми е 16-годишен мъж

Дилън Чембърс / Шен Ян (Австралия) загубиха от Десай Хармит / Шети Санит (Индия) с 3-1.

Никълъс Лъм / Фин Лоу (Австралия) победиха Джеръми Хейзън / Едуард Лий (Канада) с 3-1

Двойки мъже, четвъртфинали

Nicholas Lumm / Finn Low (Австралия) победиха Boddy Abiodun / Quadri Aruna (NGR) с 3-2

Смесени двойки, осминафинал

Fen Luo/Yangzi Liu (Австралия) победиха Bodhi Abiodun/Fatima Bello (NGR) с 3-0.

Никълъс Лум / Минхюнг Лий (Австралия) и Дерек Абрева / Синтия Куабе (ГХА) спечелиха с 3-0.

Смесени двойки, четвъртфинали

Fen Lu / Yangzi Liu (AUST загуби от Clarence Qiu / Jian Zeng (SGP) 3-0

Никълъс Лум / Минхюнг Лий (Австралия) и Том Джарвис / Шарлот Бардсли (Англия) 3-0.

Съпругът ми е дами около 32

Jianfang Lai/Minhyung Jie (Австралия) победиха Karen Lin/Ying Mas Ho (Mas) с 3-2

Chunyi Feng/Yangzi Liu (Австралия) победи Shania Dilbsch/Jessica MC Carter (SVG) с 3-0.

Полуфинали 8-10 индивидуално мъже

Лин Ма (Австралия) победи Таджуддин Агунгбяди с 3-0

Полуфинали 6-10 индивидуално жени

Qian Yang (Австралия) победи Felicity Picard с 3-0

Ли На Ли (Австралия) победи Фейт Обазуей (НГР) с 3-0



Source link