October 3, 2022

loopnewz

News 24/7

Югът изпраща съобщение с поразителни змиорки

Южен Сидни отправи огромен предупредителен изстрел към останалата част от НФЛ, като лесно разруши Парамата с 26-0 с най-впечатляващото му представяне за годината.

Камерън Мъри игра за куотърбека на Южен Сидни на Companke Stadium, докато Латрел Мичъл също запази горещата си серия като краен защитник.

Souths вече спечели шест от последните седем игри след завръщането на Mitchell в NFL, като се намира на една победа извън първите четири с три кръга до изиграване.

Но това беше толкова доминиращо, колкото всяко представяне срещу друг законен конкурент.

Мъри беше страхотен, като пусна Мичъл два пъти през дупки с вътрешни топки, за да постави зайците в атака.

Заключването също имаше роля при два опита, като и в двата случая отиде до линията и изпълни до четири хвърляния отпред.

Алекс Джонстън също направи своя 24-ти и 25-ти опит за 2022 г., счупвайки още един рекорд по пътя.

Сега той има 55 опита през последните два сезона, счупвайки рекорда на Дейв Браун за всички времена от 53 опита от 1935 до 1936 г.

И Мичъл беше в средата на всичко това, прекъсна поредицата три пъти и пропусна осем битки, тъй като имаше пряка преднина при един опит, но рутинно държеше южните в атака.

Rabbitohs играят Penrith Force, започвайки 23-ия кръг в четвъртък вечер, преди да завършат срещу North Queensland и Sydney Roosters.

И докато финалът в челната четворка все още ще зависи от резултата на другите отбори, Rabbitohs заплашват да победят финалите във форма за трета поредна година.

Коуди Уокър също изглеждаше добра игра в петък вечер, тъй като вкара първите голове на Рабито, докато Мъри успя да им помогне да го разпределят отдясно и отляво, за да водят с 14-0 в края на първото полувреме.

Парамата също остана четвърти на шесто място, но петък вечер беше още едно напомняне за огромната разлика между най-доброто и най-лошото във футбола.

Те бяха победени в средата на корта рано и отне повече от половин час, за да вкарат топката в офанзивната червена зона.

Когато най-накрая получиха добра топка, те я пропиляха с фаул на Офахики Огдън при труден пас от Рийд Махони.

След това Саутс хвърли змиорката доколкото пожелае през второто полувреме, издържайки 20 минути след почивката, като тяхната серия бе прекъсната само веднъж с пас от форхенд.

На свой ред Югът се нуждаеше от минимални възможности, за да разшири напредването си.

След като многократно беше отхвърлян от Парамата, Рабитос слезе на терена и постави Мичъл Джонстън на второ място при първата възможност.

Уокър също имаше късен опит за бомба на Дийн Хокинс с наранен Лаклан Елиас, което доведе Rabbitwitz до голямата победа.