September 28, 2022

loopnewz

News 24/7

Италия 1-0 Англия: Отборът на Гарет Саутгейт изпадна след загуба в Лигата на нациите

Джакомо Распадори бележи за Италия
Англия няма пет мача без победа за първи път от 2014 г

Англия претърпя неудобството от изпадането от своята група на Лигата на нациите, след като загуби срещу Италия в Милано.

Удивителният гол на Джакомо Распадори в 68-ата минута преодоля безизходицата на Сан Сиро, тъй като животът най-накрая излезе на бял свят в мача без искра след почивката, тъй като победната серия на Англия се удължи до пет мача, най-лошата от юни 2014 г.

Расбадори осигури незабавен контрол и жесток удар с десния крак, който не даде никакъв шанс на вратаря Ник Поуп на контузения вратар Джордан Пикфорд.

Старши треньорът Гарет Саутгейт запази вярата си в Хари Магуайър въпреки трудностите му в Манчестър Юнайтед, като защитникът изпита ранен момент на безпокойство, когато нападателят на Уест Хем Юнайтед Джанлука Скамакака го победи във въздуха в далечния ъгъл, само за комбинация на Боб и дограма, за да го поддържа. главата му навън.

Англия най-накрая отговори, а вратарят на Италия Джанлуиджи Донарума изпълни превъзходен двоен удар от Хари Кейн, въпреки че домакините получиха своите шансове в неистов край.

На Англия отново й липсва вдъхновение

Саутгейт нямаше търпение да се съсредоточи отново след кариера без победа, която ги затрудни в групата на Лигата на нациите на УЕФА, но тук нямаше какво да се вълнуват, тъй като последните 495 минути празен екран ги оставиха без гол в открита игра.

Кен Донарума заплаши, когато Англия се опита да отвърне на удара, но нямаше очевидни други възможности, въпреки мотивацията на Фил Фодън, с изключение на късния удар с глава на Джъд Белингам, който той изпрати над гредата.

Букайо Сака от Арсенал беше обявен за Играч на годината в Англия преди мача и наградата му беше роля на непознат ляв бек, която нямаше голям ефект, разбираемо може би, преди смяната му.

Беше трудно да не изпитам съчувствие към младия мъж, който беше помолен да изиграе толкова необичайна роля на това ниво.

Магуайър получи няколко сериозни предупреждения, но Англия не заслужаваше нищо от мача и сега трябва да се издигне срещу Германия на Уембли в понеделник, като Лигата на нациите решава съдбата на Лигата на нациите.

И Саутгейт със сигурност трябва да включва Евън Тони от Брентфорд, който изненадващо е оставен извън състава за деня на мача тук. Всичко друго би било глупост да го призовавам.

Това беше още една разочароваща вечер за Англия, която не направи нищо, за да повдигне морала след последния си лош мач.

Още за проследяване.

помагакак да играя

Оценете играчите от 10 точки по време или след играта. Резидентът ще затвори 30 минути след последния съдийски сигнал.