На снимки: Звездите на Испания блестят при поражението със 7-0 от Коста Рика | Снимки новини

Испания излезе на терена на стадион Ал Тумама в Катар в сряда вечер и Продължих да унищожавам 31-вият отбор на Коста Рика спечели със 7-0.

Халфът Дани Олмо откри резултата в 12-ата минута и натискът продължи неотслабващ, докато Алваро Мората отбеляза седмия гол за своя отбор без отговор в 92-ата минута.

яви, Най-младият играч в Испания На 18-годишна възраст той стана най-младият играч, вкарал гол на Световно първенство след гола на бразилската легенда Пеле във финала през 1958 г.

Испанският отбор е смесица от обещаващи млади играчи, като 19-годишните Гави и Педри, заедно с избрана група ветерани от сезона.

през цялата играИспанците обаче показаха почти пълен контрол над топката, с 80 процента от общото притежание на топката, докато Коста Рика се бореше да я поддържа до края на мача. Изправен пред безмилостната атака на Испания, Коста Рика дори не отправи нито един удар към вратата.