На снимки: Уругвай отрече равенство 0-0 с Южна Корея | Световно първенство в Катар 2022 г

Уругвайският защитник Диего Годин и полузащитникът Федерико Валверде се сблъскват, тъй като южноамериканецът е наказан Равенство 0-0 с Южна Корея В откриващия им мач от група H на Световното първенство.

Нося черна маска, за да предпазя счупеното лице, Син Хюн-мин Южнокорейците започнаха в четвъртък, но неговият съотборник Hwang Ui-ju беше най-близо до излизане от безизходицата, но той удари удара си над напречната греда с гол по негова милост.

Най-добрият шанс за пулсиращо първо полувреме дойде от капитана на Уругвай Годин, чийто удар с глава от ъглов удар срещна левия стълб точно преди почивката.

Валверде отправи остър изстрел в последната минута на редовното време, който попадна в горната част на гредата, докато двата отбора се биеха пред публика от 41 663, докато съперниците в групата Португалия се готвят да се изправят срещу Гана по-късно вечерта.